Psd Paylaşım Sitesi: PSDUP.com

Merhaba arkadaşlar. Bu yazım daha çok tasarım ile uğraşan arkadaşların dikkatini çekecek. Şimdi sizlerle bir site paylaşacağım. Sitenin ismi PSDUP. Site çok güzel bir site. Tasarımcı arkadaşların işine yaracak birbirinden güzel psd dosyaları var. Sadece psd de değil. Çoğunun html, css kodlaması var. Psdup sitesinin en çok sevdiğim özelliği ise çok farklı paylaşımların olması. Ayrıca hiçbir ücret istenmeden rahatça ulaşılabiliyor.

Bu sıralar çok güzel çalışmalar paylaşılıyor. En çok beğendiklerim de 404 sayfa tasarımları. 404 sayfası tasarımıyla oynamayan arkadaşlarımız vardır eminim. Ancak böyle bir tasarım görünce insanın içinden hemen alıp koyma isteği geliyor. Siz bir 404 sayfasının perde gibi açıldığını gördünüz mü? Görmediyseniz siteye girip daha binlerce güzel tasarıma bakmanızı tavsiye ediyorum.

Bu siteyi paylaşma nedenim tasarımcı arkadaşlara yardımcı olmak. Onlara örnek tasarımlar göstermek. Sonraki yazımızda görüşmek üzere 🙂

Yazar: İsmail Görkem Kara

Ben web ile uğraşan bir öğrenciyim. Web tasarım ve web programlama alanında kendimi geliştiriyorum. PHP ve WordPress ile ilgileniyorum. Boş zamanlarımda gitar çalıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

1 Yorum Yapıldı