PeenMail – Email Marketing Servisi

Yeni açılan birçok firma kendini tanıtmak, duyurmak ister. Bunun için yüksek maliyetli onlarca reklamlar verebilir. Fakat belli bir aşamadan sonra reklam vermek hem yöneticileri maddi açıdan sıkıntıya sokar hem de onlarca paraya karşı istenilen etkiyi uyandırmayabilir. Bu sebepler karşısında e-mail marketing devreye girer.

Email marketing, e-posta servislerinin ürün tanıtımı ve müşteriye ulaşım amacıyla kullanılması demektir. İlk akla gelen spam maillerden, tamamiyle uzak olan bu sistem kullanıcıların ilgi alanına bağlı olarak ürün ve hizmet gibi işlerin bilgi maillerini atmaya bağlıdır.

E-mail marketing’in normal reklamlardan daha ucuz ve daha etkili bulunduğu söylenmektedir. Kişilerin ihtiyaçlarına yönelik mail bildirimi prensibiyle iş yapıldığı için, reklamlar daha çok o konuyla ilgilenen kişilere ulaşmaktadır.

E-mail marketing’in de yaptırdığınız tüm işlemler gibi vereceği geri dönüş sayısı tamamen işlemi yapanın kalitesiyle ilgilidir. Yani e-mail gönderimi yapan kişilerin iş hakkındaki bilgisi,donanımı ve yeterli iletişim adresi olup olmamasına bağlıdır. Bu servisin size geri dönüşü de buna göre değiştirmektedir.

Özellikle Türkiyede pek yaygınlaşmamış olan bu sistem, giderek kendini göstermeye ve bu yolda çalışacak firmalar üretmeye başlamıştır. E-mail marketing Türkiye üzerinde yeni kurulmaya başlayan bir iş dalıdır.

PeenMail, digital pazarlama ve e-mail marketing üzerinde çalışmalara başlayan Türk firmalarındandır. Kaliteli yönetim kadrosu ve bu kadroya bağlı olarak hızlı iletişim yeteneğine sahiptir. Tasarımsal bütünlüğü olarak da kullanıcılara kendisini beğendirmeyi başarabilen PeenMail kendi sitesinde siz değerli kullanıcılarına e-marketing ve e-mail marketing kavramlarını açıklamıştır.

Sosyal medyada iletişim kurabileceğiniz ve üzerine bilgi alabileceğiniz PeenMail’e peenmail.com adresinden ulaşabilmeniz mümkün. E-mail marketing adına başarılı çalışmalar sunabilecek kadrosu ile siz değerli müşterilerini memnun edebilecek kapasiteye sahip.

PeenMail web sitesindeki geri sayım sona erdikten sonra kendi çalışmalarına başlayacaklarını belirttiler. Facebook ve Twitter üzerinde bulunan hesapları ile iletişim kurma imkanınız vardır.

E-mail marketing işinde destek alacaksanız kalitenin önemli olduğunu ve bu kaliteyi size sunabilecek seviyeye sahip şirketlerle çalışmanız gerektiğini unutmayın.

Yani PeenMail Tam Sizin Adresiniz!

Yazar: İsmail Görkem Kara

Ben web ile uğraşan bir öğrenciyim. Web tasarım ve web programlama alanında kendimi geliştiriyorum. PHP ve WordPress ile ilgileniyorum. Boş zamanlarımda gitar çalıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

7 Yorum Yapıldı