Oyuncak Prensi Çocuklarla Buluştu

Oyuncak Prensi etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar sosyal paylaşım sitelerinde ve kendi sitesinde yüzlerce yarışma ve etkinlik düzenleyen oyuncak satış sitesi oyuncakprensi.com, bu kez bir alışveriş merkezinde çocuklarla buluştu. Alışveriş merkezine bir stant kuran Oyuncak Prensi hem yeni çıkan oyuncakları çocuklara tanıttı hem de birbirinden güzel yarışmalara ön ayak oldu. Yarışmalara katılım ise oldukça fazlaydı.

Oyuncak dışında birçok kitap tanıtımı da yapan Oyuncak Prensi yetkilileri çocukları kitap okumaya teşvik etmek için çocuklara bir sayfa yazı verdi ve çocuklara konu ile ilgili sorular sordu. Sorulara doğru cevap veren çocuklara ise birbirinden güzel hediyeler verdi. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Oyuncak Prensi yetkilileri şunları söyledi: “Çocuklarla beraber olmaktan oldukça memnunuz. Bugüne kadar birçok etkinlik düzenledik. Hepsinden de olumlu geri dönüşler aldık fakat bugüne kadar yaptığımız bütün etkinlikler internet sitemizdendi. İlk defa çocuklarla bir etkinlikte yüz yüze geliyoruz. Çocukların yüzündeki sevinci görmek bizi çok mutlu ediyor.”

Ayrıca çocuğunuza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak isterseniz çocuk kitaplarının satışının yapıldığı http://www.kitapra.com adresindeki çocuk kitapları kategorisini inceleyebilirsiniz. Bu adreste çocuk kitaplarını yüzde kırka varan indirimlerle satın alabilmeniz mümkün. Ayrıca satın aldığınız her çocuk kitabı için indirim puanı kazanıyorsunuz.

Bunun dışında birçok oyuncak tanıtımının yanı sıra Oyuncak Prensi’nin düzenlediği etkinlikte bebek oyuncakları da oldukça fazla dikkat çekti. Oyuncakprensi.com’un standında binlerce bebek oyuncağı yüzde kırka varan indirimlerle satıldı.

Yazar: İsmail Görkem Kara

Ben web ile uğraşan bir öğrenciyim. Web tasarım ve web programlama alanında kendimi geliştiriyorum. PHP ve WordPress ile ilgileniyorum. Boş zamanlarımda gitar çalıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

4 Yorum Yapıldı